Noć knjige je iza nas, ali lijepi dojmovi i dalje su s nama.
Dan smo proveli u ugodnoj i opuštenoj atmosferi, uz priče, smijeh i mnoštvo malih trenutaka koji nas podsjećaju zašto volimo knjižnicu i sve što ona donosi.
Jutarnji program bio je posvećen našim prvašićima koji su kroz radionicu „Različiti smo izvana – ali slični iznutra“ na kreativan i spontan način istraživali teme prijateljstva, prihvaćanja i međusobnog razumijevanja. Radionica je protekla u veselom i poticajnom ozračju, uz puno dječje mašte i iskrenosti.
U večernjim satima opustili smo se uz filmove Charlie Chaplin – uz kokice i puno smijeha.
Tijekom cijelog dana vraćale su se knjige, upisivali novi članovi, a otpisane knjige pronašle su nove čitatelje, što nam je uvijek posebno zadovoljstvo.
Zahvaljujemo svima koji su sudjelovali i svojim dolaskom doprinijeli ovoj lijepoj knjižničnoj priči.
Veselimo se ponovnom susretu! ✨